Levi’s 2015 Sonbahar Erkek Giyim Koleksiyonu

Levis 2015 sonbahar erkek denim koleksiyonu

Ana vatanı Kaliforniya’dan esinlenerek hazırlanan koleksiyon,güneşli tepelerin,terkedilmiş çiftliklerin,taşlık uçurumların ve cam gibi şeffaf kumsalın etkilerini tasarımlarında hissettiriyor.

Levis 2015 sonbahar sezonu erkek giyim

Kesiminden kumaş ve stillere kadar denim sektöründe öncü olmayı sürdüren Levi’s,erkekler için seçenekleri biraz daha genişletiyor ve dar bir kesime sahip olan 522 Slim Taper‘a ve erkeklerin favorisi olan 511 Slim Fit‘e yeni koleksiyonunda yer veriyor.

Levis 511 slim jean pantolon

Levi’s 2015 sonbahar Erkek Koleksiyonu,dikkat çeken yeni ürünler ve yeniden yorumlanmış klasikler ile göz dolduruyor.501 CT Klasik modernize edilmiş haliyle yeni bir görünüm sunuyor.

Levis cepli kareli erkek gömlek

Özellikle hem rahat hem de dar kesimiyle fit duran 511 Slim Fit,bu sezon oldukça iddialı..Bir de İskandinav sokak modasından esinlenilmiş 522 Slim Taper da koleksiyona ekleniyor.

Levis erkek sweat modelleri

Üst denim kıyafetlerde ise birçok farklı desene sahip klasik Work Shirt bu sezon oldukça iddialı..Sonbahar 2015 sezonunda ayrıca erkek mont ve dış giyim koleksiyonu da tarzıyla ve renkleriyle dikkat çekiyor.

Levis trucker jacket

Bu sezonun diğer göze çarpan parçaları ise kovboy gömlekler,grafik tişörtler,bisiklet yaka sweatler,klasik trucker,pamuklu trucker yelekleri ve örgü bereler…

Levis trucker erkek kot ceketLevis sunset cepli tişört

 

Bir Cevap Yazın