Gucci 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyon Modelleri

gucci-2016-ilkbahar-yaz-koleksiyonuİtalyan modasının başta gelen markalarından Gucci,2016 İlkbahar/yaz Koleksiyonunu Milano Moda Haftası kapsamında düzenlediği defile ile moda takipçilerinin beğenisine sundu.

Gucci 2016 ilkbahar-yaz koleksiyonu-1Koleksiyonda,fırfırlar,göz alıcı desenler,pilili etekler,harika nakışlar,tül elbiseler,büyük fiyonklar,renkli deri etekler,transparan üstler ve çiçekli desenler dikkat çekiyor.

Gucci 2016 ilkbahar-yaz koleksiyonu-2Gucci’nin 2016 bahar-yaz koleksiyonu kombinlerine bütün olarak baktığımda pek birbirine uyumlu bulmadım açıkçası,bu kombinleri günlük hayatta uygulamak çok zor..Fakat parçalara baktığımda tek olarak kullanışlı ve güzel parçalar görüyorum.Mesela,bazı etek ve ceket modelleri çok şık..Günlük giyimde rahatlıkla kullanılabilir.

Gucci 2016 ilkbahar-yaz koleksiyonu-3Ayakkabılarda ise en çok dikkatimi çeken Oxford tarzı olanlar ve T bantlı ayakkabılar..Çantalar ise ayrı bir güzel..Özellikle yılan baskılı olan çantaları çok beğendim.Siz koleksiyonu dikkatice inceleyin,Bakalım hangi parçayı beğeneceksiniz?

Bir Cevap Yazın