Desa 2016 Kadın Bot-Çizme Modelleri

Desa 2016 kadın bot modelleriDerinin maharetli ellerde işlenerek şık ve gösterişli ceketler,montlara,çantalara,ayakkabılara,bot ve çizmelere dönüşmüş halini Desa‘da bulacaksınız.Sezonun trend detaylarını ve deriyi birarada kullanarak ortaya harika şaheserler çıkaran Desa,2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonunda kadın bot ve çizme modelleriyle göz kamaştırıyor.

Desa 2016 kürklü bot modelleriFarklı zevklere hitap eden zengin ürün yelpazesiyle göz dolduran Desa,her sezon olduğu gibi bu sezon da şıklık vadediyor.70’lerin retro tarzını tasarımlarına yansıtan Desa,deri ustalığını ve el işçiliğini bir potada harmanlayarak 40 yıllık tecrübesini gözler önüne seriyor.

Desa 2016 sivri topuklu bot modelleriYeni koleksiyonunda renk yelpazesini genişleten Desa,siyah,konyak,kahve,bordo,kırmızı,yeşil gibi çeşitli renklerden oluşan bot ve çizme modelleriyle kadınların beğenisini kazanıyor.Retro botlar,püsküllü botlar,metal tokalı rock tarzı botlar,askeri botlar,sivri burunlu bootiler,yılan baskılı çizmeler 2016 kış koleksiyonunun en çarpıcı modellerinden..

Desa 2016 topuklu bot modelleri2016 kış sezonu kadın bot ve çzme modellerine yakından bakmak için galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın