Hotiç 2016 Kadın Bot-Çizme Modelleri Ve Fiyatları

Hotiç 2016 modası bot modelleriKarlı havanın son hızla devam ettiği soğuk kış günlerinde hem ayaklarımızı sıcacık tutacak,hem de kombinlerimize ayrı bir hava katacak Hotiç‘in en yeni,en güzel bot ve çizme modelleriyle karşınızdayız.

Hotiç 2016 yeni sezon bayan botlarıDaha çok siyah rengin ağırlıkta olduğu Hotiç çizme ve bot modellerinde ayrıca vizon,mürdüm,kahve,gri,altın rengi,bordo,taba gibi renkler de kullanılmış.Bot modellerine yakından baktığımızda kalın ve ince topukluları görmekteyiz.Deri ve süetin kullanıldığı modellerde,zarif kadın botlarının yanı sıra daha maskulen,kalın topuklu,metal tokalı,zımbalı askeri botlara da rastlıyoruz.Her zevke hitap eden botlar ve çizmeler,net %60 indirimli fiyatlarıyla da bu ürünleri daha cazip hale getiriyor.

Hotiç 2016 kadın bot modelleriHotiç kadın botlarının fiyatları 151 TL-359 TL arasında değişiyor.Çizmelerin fiyat aralığı ise 239 TL-519 TL arasında değişiyor.

Hotiç siyah bant detaylı çizme-351 TLÇizme modellerine baktığımızda ise siyah rengin hakimiyetini görüyoruz.Metal tokalar ve metal düğmelerin kullanıldığı çizme modellerinde diz üstü çizmeler de yer alıyor.

Bu güzel modellere hotic.com.tr‘den ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın