Miss Selfridge 2016 İlkbahar/Yaz Giyim Koleksiyonu

missselfridge-siyah çiçekli maxi elbiseMiss Selfridge,2016 İlkbahar/Yaz sezonunda bohem feminen stillerden ilham alarak yepyeni bir koleksiyon hazırladı.

missselfridge-2016 yazlık elbise modelleriFeminen ve şık kadınların tercihi Miss Selfridge,İlkbahar-Yaz 2016 sezonunda 70’lerin stilini yansıtan bohem parçalarla karşımıza çıkıyor.Kol detayları ile zenginleşen ipek ve dantel süslemeli parçaların vintage havası estirdiği koleksiyonda,pudra renklerindeki şort tulumlar modern etkileriyle dengeyi sağlıyor.Elbiselerdeki kat kat tüller ise balerin görünümü veriyor.

missselfridge-2016-ilkbahar-yaz elbise modelleriSezonun yeni renk yelpazesinde kayısı ve toprak tonları ile pastel renkler ağır basıyor.Rengarenk geniş kollu elbiselerin etekleri kuş desenleriyle adeta sizi bir masal kahramanına dönüştürüyor.

missselfridge-2016-pudra dantelli elbiseMiss Selfridge 2016 İlkbahar-Yaz Giyim Koleksiyonundaki kıyafetlerde şıklık detaylarda gizli..Payet nakışlı mini elbiseler koleksiyona ışıltı katarken elbiselerin omuzlarındaki küçük mücevherler,hanımları bir star yıldızına dönüştürüyor.

missselfridge-2016-sırt dekolteli maksi elbiseKoleksiyonun gece kıyafetlerinde ise kiraz desenli uzun elbiseler,saten kimono ceketle kombinleniyor.Tığ ve dantel işlemeli detaylarla hareketlendirilen parçalar,şık ve zarif bir silüete bürünüyor.

missselfridge-dantelli elbise modellerimissselfridge-2016-ilkbahar-yaz koleksiyonuMiss Selfridge 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonuna sade fakat tamamlayıcı aksesuarlar eşlik ediyor.Yumuşak derilerin kullanıldığı koleksiyonda gladyatör sandaletler eşlik ediyor.

 

Bir Cevap Yazın