NG Style 2015/2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

NG Style 2016 yeni sezon koleksiyonuSon moda trendlerini kıyafetlerine yansıtan şehirli hanımların tercihi NG Style,kış aylarında da popülaritesini devam ettirecek gibi görünüyor.2015/2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonu Şehre Dönüş ile NG Style,şehir hayatının karmaşasında tarzından ödün vermeyenlere şıklığı ve rahatlığı birarada sunuyor.

NG Style 2016 bayan giyimKadınların iş hayatında ve sokak stilinde rahat ve şık görünmelerini sağlayan NG Style,Şehre Dönüş Koleksiyonu ”Şehirde Yakamoz”,”Ateşli Şehir”,”Şehrin Doğası” ve ”Şehirde Serinlik’‘temalarından oluşuyor.Sezon trendlerini en güzel bir biçimde yansıtan NG Style,gündüzden geceye kadınların tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

NG Style 2016 bayan triko modelleri”Şehirde Yakamoz” temasının renkleri lacivert,saks mavisi ve siyah;detaylarda yanık oranj ile birleşiyor.Yakamoz yansımalarının kırık beyaz ve gri tonlarıyla harmanlandığı bu temada,grafik desenli tunik ve elbiseler,krep elbise ve ceketler,dökümlü bluzlar,nakışlı şifon elbiseler ve şık poplin gömlekler yer alıyor.

NG Style 2016 uzun yelek modelleriKırmızı ve tonlarını kullanan ”Ateşli Şehir” teması ise kırmızı,bordo,mürdüm,siyah ve beyazlarla kadının çekici yönünü ortaya çıkarıyor.Dantelli bluz ve elbiseler,siyah-beyaz jakarlı yelekler,dar pantolonlar ve gotik çiçek baskılar yer alıyor.

NG Style 2016 haki kürk yaka mont”Şehrin Doğası” teması doğal tonlarla metalik detayların birleşmesinden oluşuyor.Ağaç kabuğu renkleri,camel ve ekrularla biraraya geliyor.Kürk yakalı kaplar,çizgili desen ile leoparın birleştiği emprime desenli elbise ve trikolar,kahverengi yelek ve pantolon takımlar koleksiyonda dikkat çeken parçalar arasında..

NG Style 2016 bayan palto modelleriSon tema olan ”Şehirde Serinlik” temasında ise parlak gri detaylarla mor ve haki renklerinden oluşuyor.Dökümlü pantolon ve boyfriend ceketler,kravat yakalı color block bluzlar,kristal boncuk işlemeli paltolar,kar tanesi baskı ve nakışlar,suluboya efektli scuba etek ve elbiseler bu temanın favori parçalarından..

Bir Cevap Yazın