2016 Sokak Modasında Renkli Kürk Trendi

parlak renkli kürk manto modelleri2016 sokak modasının kuşkusuz en ihtişamlı parçaları renkli kürklerdir şüphesiz…Burada bahsi geçen gerçek hayvan kürkleri değil tabiki,biz yapay kürklerden bahsediyoruz.Hayvanların basit bir zevk uğruna katledilmesine çoğu insan gibi ben de karşıyım.Ben kürk parçalardan hoşlanıyorum diyen bayanlar için sahte kürk mantolar,ceketler,yelekler vb.ürünler de bulunuyor.

sokak-modası-kürk-kombinleri2015/2016 sonbahar-kış koleksiyonlarında karşımıza çıkan renkli kürkler görünümleriyle enerji kaynağı oluyorlar.Moda haftalarında,günlük hayatta,özel gün ve gecelerde sıkça gördüğümüz rengarenk kürkleri sokak stilimizde nasıl kullanabiliriz,sokak modasından örneklerle mercek altına alalım.

2016-kış-sezonu-sokak-modası-renkli-kürkGündelik kombinlerde en dikkat çekecek parça renkli bir kürktür.Bir jean,kalın bir kazak giymekten başka bir şey düşünmüyor ve fazla sıradan görünmek istemiyorsanız bu dikkat çekici parçayı kombininize katabilirsiniz.

2016 kış sezonu pofidik kürk modasıŞık bir yere davetlisiniz ve zarif ipek elbisenizi giymek istiyorsunuz,acaba üşür müyüm,kışın böyle bir kıyafet giymem uygun olur mu gibi düşünceler kafanızı kurcalamasın,burda imdadınıza renkli kürkler yetişecek.

spor giyimde renkli kürk kombinleriSoğuk günlerde peluşların ve kabarık kürklerin kısa olanları,spor kombinlerin en tatlı tamamlayıcılarıdır.Spor aynı zamanda sempatik görünmek artık sizin elinizde..

2016 kış renkli kürk modasıEtek yada pantolon üstüne giyeceğiniz şık renkli bir kürk mantoyla kombininize renk katabilirsiniz.Şık stilettolar ve yine şık bir çantayla kombininiz hazır..

2016 sokak modasında renkli kürklerAynı tonlarda hazırlanan farklı dokuların ahengiyle bütünleşen bir kombin,sizi farklı bir boyuta taşır.Asıl dikkat renkli kürktedir çoğu zaman,fakat bu kombine yün,ipek,jarse,pamuk gibi farklı dokular katılırsa göz alıcı stiller ortaya çıkar.

Bütün bu anlatılanlardan yola çıkarak renkli kürk kombinlerini galerimizden yakından takip edebilirsiniz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir Cevap Yazın