Desa’dan Sevgililer Gününe Özel Hediyeler

Desa 2016 Sevgililer Günü hediyeleriDesa,kaliteden ödün vermeyen tarz sahibi sevgililer için bu özel günde en güzel hediye seçenekleriyle karşımıza çıkıyor.DESA,kadın ve erkek koleksiyonlarındaki uyumlu parçalarla,sevgililer gününde bir bütün olmayı vadediyor.

Desa deri çanta modelleri 2016Ayakkabıdan çantaya,kemerden cüzdana,deri ceketten kürk detaylı kabanlara kadar farklı seçenkler sunan Desa,kaliteli ve iddialı ürünleri ile Sevgililer günü hediyeleriyle göz kamaştırıyor.Desa,sevgilinize kendisini özel hissettirecek ve daima kullanabileceği hediye verme imkanı sağlıyor.Sevgilinize daima sizi hatırlatacak ve bu anı ölümsüz kılacak çanta,kemer,cüzdan gibi parçalarla Desa, çiftleri mağazalarına davet ediyor.

Desa hediyelik çanta-cüzdan modelleriElegan bir tarza sahip olan çiftler, DESA erkek ve kadın kabanlarla,şık ayakkabı ve çizmelerle,özgür ve asi çiftler ise rock tarzı deri ceketleri ve botlarıyla tarzını yansıtma fırsatı buluyor.

Desa hediyelik erkek çanta-cüzdan modelleriDesa hediyelik erkek cüzdan modelleriMont,kaban,çanta gibi ana ürünlerin yanı sıra geniş aksesuar koleksiyonuyla da fark yaratan Desa,her yaş ve tarzdan kadın ve erkeğe hitap ediyor.

Desa sevgililer günü hediyeleriDesa,Sevgililer Günü için alışveriş yapma fırsatı bulamayanları da unutmuyor ve desa.com.tr sanal mağazası üzerinden 7 gün 24 saat ulaşabilme imkanı sunuyor.

Bir Cevap Yazın