PUMA 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

PUMA-Ignite-XT-Spor AyakkabılarıDünyaca tanınmış spor giyim markası PUMA,2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunu İstanbul Kollektif House‘da düzenlediği bir lansmanla tanıttı.Sporda konforu en üst seviyeye taşıyan Puma‘nın yeni sezon ürünleri rahatlığı kadar şıklığıyla da göz kamaştırıyor.

Sporcuların rahatlıkla giyebilecekleri Puma performans spor giyim ürünleri,yazın enerjisini tasarımlarına taşıdı.Ignite Ultimate,Pulse XT Core,ve PWRShape Bra adlı 3 ayrı tasarımdan  oluşan koleksiyon,özellikle sporcular için büyük bir rahatlık sunuyor.

PUMA-SS16-SportStyle-698 IgniteIgnite Ultimate,köpüğe ek olarak PU karışımları,sporcunun performansı sırasında kullandığı enerjinin geri dönüşümünü sağlıyor.Dönüştürülen bu enerji sporcunun performans süresini uzatıyor.Ayrıca örgü dokumasıyla ayakların hava almasını sağlıyor.

Koleksiyonun diğer bir parçası olan Pulse XT Core,kadınlar için tasarlanan antrenman ayakkabılarından oluşuyor.Esneklik ve konfor vermesinin yanında sıçrama yeteneğini de güçlendiren bu ayakkabılar,yanlarında bulunan renkli şeritlerle de kadınların performansını üst düzeye çıkarıyor.

PUMA-PWRSHAPE-FOREVER-White BraSon olarak PWRShape ise spor bra ve tayt gibi ürünlerden oluşuyor.Örgü dokumasıyla vücudunuzun kuru kalmasını sağlayan bu tasarımlar,cildinizin hava almasını da sağlıyor.Taytlar ise spor yaptığınız sırada size esneklik ve rahatlık sunuyor.Ayrıca bu taytların dikişleri de vücudunuzun spor yaparken tahriş olmasını önlüyor.

Bir Cevap Yazın