Roman 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu Modelleri

Roman 2016 spring-summer style collectionRoman 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu ile enerjik renkleri ve dokusu ile dinamik bir sezon hanımları bekliyor.Yeni sezonda göz alıcı canlı renklerin ve desenlerin kullanıldığı tasarımlar adeta bir karnaval havası estiriyor.

Roman Giyim 2016 yazlık maxi elbise modelleriRetro akımının özgür havasını soluduğumuz Roman 2016 yeni sezon koleksiyonunda öne çıkan temaların başında bohem şıklık,etnik desenler ve şık parçalar yer alıyor.2016 yazında kadınlara ”Doğruluk mu,Cesaret mi?” diye soran Roman,renkleri,dokuları ve desenleri harmanlarken zamansız parçaları festival havası taşıyan takılar ile öne çıkartıyor.

Roman 2016 bahar-yaz elbise modelleriTasarımlarda kontrast renklerin ışıltısına işleme ve dantel detayları eşlik ediyor.Brode kumaşların yanında file detaylar bu sezonun trendleri olmaya adaylar…

Roman 2016 ilkbahar-yaz giyim modelleriRoman 2016 bahar-yaz koleksiyonunda etnik desenler,geniş ürün yelpazesi ve canlı renkler göze çarpıyor.Nakışlı etnik bluzlar,zarif danteller,uçuşan kumaşlar koleksiyonun dikkat çeken diğer detayları arasında yer alıyor.

Roman 2016 ispanyol paça denim pantolon

Roman 2016 yazlık etnik desenli kimonoTropikal desenlerde hayvan figürleri göze çarparken işlemeler ve püsküller de çarpıcı ayrıntılar arasında yer alıyor.Çizgili parçaların sıkça kullanıldığı koleksiyonda spor şıklık farklı tarzdaki elbiseler,gömlekler ve pantolonlarda kendini gösteriyor.Ara boy İspanyol paça nakış detaylı denimler,vücudu saran ve şekillendiren sigaret pantolonlar yeni sezon renkleriyle karşımıza çıkıyor.

Roman 2016 ışıltılı mini abiye elbiseRoman gece tasarımlarında ışıltılı kumaşlardan abiye elbiseleri,nakış ve şık taşlarla süslü abiyeler yaz davetlerinin vazgeçilmezi olacak.

Roman 2016 yazlık bluz modelleriRoman 2016 ilkbahar-yaz koleksiyonuKoleksiyonda mavinin her tonunu göreceğiz.Beyaz,mercan,fuşya,kırmızı,haki ile renklenen koleksiyon oldukça iddialı..

 

Bir Cevap Yazın