Mudo Collection 2016 İlkbahar/Yaz Erkek Giyim Modelleri

Mudo Collection 2016 ilkbahar-yaz erkek koleksiyonuMudo Collection 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu,modern dokunuşlarla spor kıyafetlerin şıklığa dönüştüğü tasarımlardan oluşuyor.Koleksiyon,5 ana temayla karşımıza çıkıyor.Her tema kendine ait renk yelpazesi,formları,stilleri ve kumaşları ile fak yaratıyor.

Mudo 2016 erkek giyim modelleri”Mr.Downtown”iş hayatından sosyal hayata geçişte Mudo erkeğine vageçilmez parçalar sunuyor.Koyu tonların kullanıldığı tasarımlar,yalın bir şıklık sunuyor.

Mudo Collection 2016 yeni sezon erkek giyim modelleri”Modern Anthropology” Mudo Collection‘un klasik tarzını modern dokunuşlarla günümüz trendlerine uyarlıyor.Vintage stillerden oluşan koleksiyon,geçmişten ilham alıyor.Koleksiyona haki tonlar hakim…

Mudo 2016 yeni sezon erkek gömlek modelleri”Young Daddy” koleksiyonu genç görünümü seven,renkli giyinmekten keyif alan sportif babalara sesleniyor.

Mudo 2016 erkek polo yaka tişörtler”Mariners İn Town” denizi bir yaşam tarzı olarak benimseyen,sportif ve marin stiliyle göz kamaştıran,soft ve pastel renklerdeki keten kumaşlardan yapılma kıyafetlerden oluşan bir koleksiyon..

Mudo 2016 yeni sezon erkek giyim”Sail Racing”denizde ve sahilde giyilebilecek kilit parçalardan oluşan yağmurluklar,sportif şortlar ve tişörtlerden oluşuyor.

Bir Cevap Yazın