Forever New’in Yeni Koleksiyonuyla Nostaljik Bir Bahar

Forever New Positano Postcards KoleksiyonuHazır giyim markası Forever New‘in yeni koleksiyonu Positano Cards,enerji dolu renklerinin yanında nostaljik havasıyla da genç ve feminen görünmek isteyen bayanların gözdesi olacak.

Forever New uzun siyah dantelli elbiseDünya modasına yön veren Paris,Londra,Milano,New York’tan esinlenerek tasarımlarına hayat veren Forever New,yeni koleksiyonu ile modaseverlerin karşısına çıkıyor.

Her koleksiyonda farklı bir tema kullanan marka,yeni koleksiyonu Positano Cards‘ta baharın enerji dolu renkleri ile deniz kenarında geçen nostaljik bir tatilin esintisini tasarımlarına taşıyor.Gençliğin ve feminenliğin vurgulandığı yeni koleksiyonda turkuaz ve uçuk mavi,sıcak ve toz pembe ile pastel sarı tonları dikkat çekiyor.

Forever New lazer kesimli crop bluzMini elbiseler,büzgülü bol etekler,arkası baskılı tulumlar,boyundan bağlamalı bluzlar ve yüksek belli şortlarla 1950’li ve 60’ların modasını günümüze taşıyan bu koleksiyon,kadınların beğenisini kazanacak.Keyifli baskılar ve çiçeklerle süslenmiş,puantiyeli ve çizgili desenlerle detaylandırılan parçaları kullanan Forever New,bu sezona farklı tarzı ve tüm canlılığıyla damgasını vuracak.

 

Bir Cevap Yazın