Kinetix’in Rengarenk Sezon Modası Keten Ayakkabıları

Kinetix 2016 spor keten ayakkabılarİlkbahar ve yazın enerjik havasını yansıtan rengarenk keten Kinetix ayakkabılar,rahatlığın yanı sıra şık görünmenizi sağlayarak her kombine eşlik ediyor.Kinetix‘in rengarenk keten ayakkabıları sezonun vazgeçilmezi olmaya aday..

Kinetix bağcıklı keten ayakkabılar”Bize Her Gün Kinetix” temasıyla dikkat çeken Kinetix’in sezon trendlerini canlı renklerle birleştiren keten ayakkabı koleksiyonu,birbirinden şık seçeneklerle karşımıza çıkıyor.Günün her anına eşlik edecek keten ayakkabı modelleri,ayakkabı dolabınızda başköşede olacak.

Kinetix renkli keten ayakkabılarBu senenin en moda renkleri,uçuk mavi ve pembe tonları ile nar çiçeği,lacivert tonları ve modası hiç geçmeyen soft tonlar,Kinetix keten ayakkabı modellerine hayat veriyor.Çizgiler ve floral etkiler de yaz enerjisini tamamıyla yansıtıyor.

Kinetix platfom topuklu keten ayakkabılarBağcıklı ve lastikli modelleri bulunan Kinetix‘in keten ayakkabılarını,tüm FLO mağazalarında ve online sitesinde bulabilirsiniz.

Kinetix bağcıklı keten ayakkabı modelleriKinetix 2016 keten ayakkabı modelleri

Bir Cevap Yazın