Modanisa’dan Ramazan’a Özel Tesettür Giyim Modelleri

mahperi-incili-elbise-bordo-nurkombinRamazan ayına yaklaştığımız şu günlerde,her zaman olduğu gibi bayramda ne giymeliyim telaşı şimdiden hanımları sarmış durumda…Daha bayrama 1 aydan biraz fazla bir süre varken biz hanımlar erkenden hangi kıyafeti almalıyım,alacağım kıyafete hangi ayakkabı,hangi çanta uyar? Kombinim nasıl olmalı? Bunun gibi akıllarda bir sürü sorular varken erkenden alışveriş yapmak daha mantıklıca olur.Malum,beğendiğimiz kıyafet stoklarda kalmayabilir,ya bedeni bulunmaz ya da rengi..

bluztunik-ikili-takim-ekru-luviceEn iyisi erkenden ne alacağımıza karar verip bayram kombinimizi erkenden hazırlamak daha akıl kârı olur.Böylece beğendiğimiz ürünleri fiyat ve kalite yönünden kıyaslayarak kafamızda herhangi bir soru işareti bırakmayız.

drop-baskili-ferace-mavi-newaysŞimdiden bayram alışverişi yapmayı düşünen hanımlar için Modanisa‘dan Ramazan’a özel olarak hazırlanan tesettür giyim modelleri hazırladık.Daha ne alacağına karar veremeyen hanımların bir fikir edinebilmesi için hazırladığımız tesettür giyim kombinlerini galerimizden takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın