Silk&Cashmere Yeni Sezon Kadın Giyim Modelleri

Silk and cashmere desenli ipek bluz-şal modelleriBahar mevsiminin renk yelpazesini bir çiçek dürbününün yansımasıyla ifade eden Silk And Cashmere‘in bu ay ki teması ”Kaleydeskop”… İlhamını kaleydeskoptan alarak hayata geçirilen tasarımlar,renk yansımaları ve ışık kırılmalarınden oluşan baskılardan oluşuyor.

Silk and cashmere ipek desenli gömlek modelleriKaleydeskobun içindeki renkleri dışa vuran Fiona Blouse,içinizdeki tüm ışığı dışa yansıtacak.Çarpıcı renk paletini tamamen ipekle bütünleştiren bu hafif model,geometrik desenleriyle hipnotize ediyor.

Silk and Cashmere 2016 bayan bluz modelleriKaşmirin yumuşak dokusundan tişörtler,uçuşan şal ve salaş hırkasıyla kusursuz bir kombin sunuyor.Monet serisi,renklerin ve desenlerin dansıyla kaleydeskop ruhunu yansıtıyor.

Silk and Cashmere monet-vest-bluz

Silk and Cashmere degas-po-vest-kalın askılı bluzSıcak yaz günlerinin tişörtü Degas tişört,ipeğin kusursuzluğunu modalın serinliğiyle birleştiriyor.Camın yansımasından oluşan buz mavisi desenleri,gardıroplarınıza ferahlık katacak.

Bir Cevap Yazın