Zara 2016 Yeni Sezon Bayan Çanta Modelleri

Zara somon büzgülü kol çantasıKadınlar için kıyafetler ne kadar önemliyse çantalar da bir o kadar önemlidir.İster sokakta olsun,ister iş hayatında olsun,isterse gece davetlerinde olsun çantasız bir bayan göremezsiniz.Çantalar biz bayanların en vazgeçilmez aksesuarlarıdır.Üstelik çantalar,kıyafetlerimizin kombinlemesinde kilit rol oynar.

Zara zincir saplı metal troklu kol çantasıBayanlar için bu kadar önemi olan çantalar,Zara 2016 koleksiyonunda model ve renk yönünden oldukça çeşitli seçeneklerden oluşuyor.İster klasik tarzda isterseniz spor tarzda çanta arıyorsanız Zara bu konuda imdadınıza yetişiyor.

Zara 2016 omuz çantası modelleriZara 2016 yeni sezon çanta modellerinde sade çantaların yanı sıra desenli,işlemeli çantalar da göz dolduruyor.Tote,bowling,bucket,sırt çantası gibi günlük yaşamda kullanacağınız çanta modellerinin yanında clutch,portföy çantalar gibi özel davetlerde kullanabileceğiniz çanta modelleri de mevcut..

Zara ekru büzgülü tote çantaZara 2016 çanta modellerinde püskül,saçak detaylar,işlemeler,metal detaylar göze çarparken renk yelpazesinin de geniş olması hanımların Zara‘yı tercih etmelerinde önemli bir etken..

 

Bir Cevap Yazın