LC Waikiki 2016 Yeni Sezon Plaj Kıyafetleri

LC Waikiki kız çocuk bikini modelleriŞehir hayatında tarzına özen gösterenler kadar plajlarda da tarzına önem verenler,tatil çantası için gereken herşeyi LC Waikiki‘de bulabilirler.

LC Waikiki kadın mayo modelleriLC Waikiki plajlarda da görünümüne özen gösterenler için rengarenk ve şık bir koleksiyon hazırladı.Mayo ve bikiniler,deniz havluları,hasır şapkalar,hasır çantalar,flip flop terlikler,şortlar,plaj elbiseleri gibi tatilin olmazsa olmazları LC Waikiki mağazalarında moda takipçilerini bekliyor.

LC Waikiki 2016 kadın deniz şortlarıHem şıklıktan hem de rahatlıktan yana olan kadınlar desenli bikini ve mayolar ile plaj stilini tamamlıyor.Mayo ve bikinilerde etnik detaylar,floral etkiler ve marin teması esintileri görülüyor.Hasır şapka ve çantalar da stilinize son bir dokunuş yapıyor.

LC Waikiki erkek deniz şortlarıStilinden ödün vermeyen erkekler ise renkli ve desenli deniz şortlarını,tişörtler ve flip flop terliklerle tamamlıyor.

LC Waikiki erkek plaj terliğiÇocukların mayo ve bikinilerinde ise fuşya,sarı,pembe,yeşil tonları hakim…Sezon trendlerinden fırfır detayı yüzme koleksiyonunda da dikkat çekiyor.Son dokunuş ise hasır şapkalar ve desenli deniz şortlarıyla yapılıyor.

LC Waikiki kız çocuk deniz şortlarıErkek çocuklar mavi ve yeşil renklerinin hakim olduğu deniz şortları,desenli flip floplar ve renkli deniz havluları ile sahilleri renklendirecekler.

LC Waikiki erkek çocuk deniz şortları

Bir Cevap Yazın