Network 2016 Abiye Giyim Modelleri

Yaz gecelerinin özel davetlerine hazırlanmak için Network’un abiye modellerinden daha uygunu olamazdı.Düğün,nişan gibi özel günlerin başlamasıyla birlikte davetlerde ne giyeceğim telaşı da başlamış durumda..Bu özel günlerde şıklık yarışına girmiş olanlar için Network’ten önerilerimiz var.

Network Kadın Koleksiyonunda gösterişli elbiseler ve şık tulumların yanı sıra Little Black Dress,Network Black serisinin favorisi olarak karşımıza çıkıyor.

Erkek Koleksiyonunda ise renkli smokinler kendine özgü stilini davetlere taşımak isteyenlere hitap ederken taş düğmeli smokin gömlekler sezonun en iyi tamamlayıcısı..

NETWORK-Little Black SerisiNetwork Black Koleksiyonu ile geceye imzanızı atabilirsiniz.Yazın vazgeçilmezi beyaz ise başrolde…

NETWORK-Kırmızı straplez tulumAksesuarlarla hareketlendirebileceğiniz kırmızı Network tulum,kalabalıklar içinde fark edilmenizi sağlayacak.

Network beyaz asimetrik abiye elbiseHer zaman başrolde olan beyaz,Network farkıyla abiye elbiselerde de kullanılmış.Beyaz tutkunu olan hanımlar için şık bir elbise..

Network ateş kırmızısı uzun abiye elbiseNetwork Black Koleksiyonunda ilhamını ateşten alan derin yırtmaçlı elbisenin yanı sıra kusursuz ve şık kalıplarıyla smokin takımlar da radarımıza giren parçalar arasında..

 

Bir Cevap Yazın