Nihan 2016 Yaz Eşarp Modelleri

Nihan 2016 eşarp koleksiyonuDoğanın renklerini ipek eşarplarına taşıyan Nihan,2016 Yaz eşarp modelleriyle göz kamaştırıyor.Hemen hemen her bayanın tercih ettiği eşarplar,takıldığı anda kıyafetlerin havasını değiştiriyor.Eşarp modelleri ile kadınların dikkatini çeken Nihan 2016 yaz eşarp koleksiyonu,stilinize şık ve modern bir dokunuş katacak.

Nihan 2016 eşarp modelleriBirbirinden şık,düz ya da desenli eşarp modelleri Nihan’da..Suluboya efektli desenler,manzara desenleri,mozaik desenler ve sade düz renkler Nihan eşarplarında kendini gösteriyor.

Nihan 2016 mozaik desenli eşarp modelleriTesettürlü bayanların zorunlu kullanmaları gereken eşarplar,başka amaçlarla da kullanılabiliyor.Örneğin bazı bayanlar boyunlarına fular olarak ya da saç bandı,bandana niyetine de kullanabiliyor.Farklı amaçlarla kullanılan eşarplar,Nihan‘da en yeni modelleriyle hanımların beğenisine sunuluyor.

Nihan 2016 desenli eşarp modelleriŞimdi Nihan‘ın 2016 yaz sezonu için hazırlamış olduğu eşarp modellerine yakından bakalım.

Nihan 2016 manzaralı eşarp modelleri

Nihan 2016 yeni sezon eşarp modelleri

Bir Cevap Yazın