Roman 2016 Yaz Koleksiyonunda Etnik Detaylar

Roman 2016 Etnik Desenli Giyim ModelleriRoman 2016 Yaz Koleksiyonunda sezonun trendlerinden etnik detaylar başrole yerleşiyor.Etnik desenlerle yeni bir hikaye yaratan Roman,okyanus esintilerini etnik detaylarla tasarımlarına taşıyor.

Roman etnik desenli püsküllü elbiseBohem ve etnik havanın etkisini Roman tasarımlarında sıkça görüyoruz.Yazın enerjisini ve sıcaklığını yansıtan koleksiyonda okyanus havasını getiren tiril tiril elbiseler,rahatlığı şıklık ile buluşturan şortlar,omuzları açıkta bırakan bluzlar ve ara boy işlemeli pantolonlar ön plana çıkıyor.

Roman bohem püsküllü yelek-şort modelleriSezonun ruhunu yansıtan tribal yelekler,salaş ve omuz dekolteli bluzlar işleme detaylarıyla zenginleştirilirken bohem şıklığın öncüsü püsküller,tiril tiril uçuşan nakışlı elbiseler renk ve desenleriyle dikkat çekiyor.

Roman etnik desenli saçaklı yelekİlhamını retro akımından alan etnik desenli kıyafetlerle bu yaza damgasını vuran Roman,zamansız ve modern tasarımlarıyla göz kamaştırıyor.Koleksiyonu yakından görmek ve incelemek için Roman mağazalarını ve internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın