LC Waikiki Bayrama Özel Baba-Oğul Giyim Koleksiyonu

LC Waikiki baba-oğul bayram özel koleksiyonuKurban Bayramına az bir zaman kala giyim markaları peşi sıra bayrama özel kıyafetleri satışa çıkarmaya başladı.Yetişkinlerden daha çok çocukların dört gözle beklediği bayramlarda güzel giyinmek onları daha çok mutlu eder.Çocuklar için birbirinden güzel kıyafetleri her bayramda farklı konseptlerle satışa çıkaran LC Waikiki,bu bayramda Baba-Oğul Giyim Koleksiyonunu görücüye çıkardı.

LCW Baba-oğul giyim koleksiyonuKoleksiyonda sınırlı sayıda modeller bulunuyor ve bu modellerin hepsi daha satışa sunulmuş değil..Koleksiyonun tümü çok yakında satışa sunulacak.Gömlek,ceket,yelek,hırka,pantolon gibi parçalardan oluşan koleksiyon, tek tip giyinmek isteyen baba ve oğulları için şık ve sempatik bir görünüm sunuyor.

LCW yeni sezon baba-oğul giyim modelleriŞık baba-oğul kombinleri ile sempatik stiller yaratın,LCW‘nin bu harika kampanyası ile babalar ve oğulları çok havalı olacak.

Uygun fiyatlara sahip baba-oğul kombinleri ile bu bayramda hem babalar hem de oğulları tek tip şıklığa kavuşacak,özellikle çocukların yüzleri gülecek.

Bir Cevap Yazın