Bu Senenin Modası Zara Bomber Ceketler

zara-cift-renkli-kirmizi-bomber-ceketDolabınızda bulunması gereken dış giyim parçalarından bir tanesi de hiç şüphesiz bomber ceketlerdir.Her tarza uyarlanabilen ve sabahtan akşama kullanabileceğiniz salaş kesimli kısa ceketler renkli,desenli ve işlemeli modelleriyle hanımlara göz kırpıyor.

Derilerin tahtına aday olan bomber ceketler,birçok markanın sonbahar koleksiyonlarında boy göstermeye başladı.O markalardan birisi de Zara..Farklı modellerde ve renklerde hazırladığı bomber ceketler,bütün bayanların ilgisini çekmeye aday..

Bomber ceketleri neredeyse her parçayla kombinleyebilirsiniz.Mini etek,uzun ve kısa elbise,pantolon gibi zevkinize hangisi uyarsa onunla rahatça kombinleyebilirsiniz.

Zara‘da bomber ceketlere yakından baktığımızda kısa modellerin yanı sıra uzun modellere de rastlıyoruz.Deri efektli bomber ceketler,metalik renkteki bomberlar,dolgulu bomberlar,kot bomberlar,çift yüzlü beomber ceketler,hepsi de görülmeye değer..Özellikle çiçek desenli bomber ceketler,hayvan ve çiçek motifli işlemeli bomber ceketler oldukça ilgi çekici..

Fiyat olarak Zara yeni sezon ürünleri biraz tuzlu olsa da kalite açısından almaya değer buluyorum.Bomber ceketlerin işlemeli olanlarına hayran kaldım diyebilirim.Buraya kadar anlattıklarımızı isterseniz galerimizden görsel olarak takip edebilirsiniz.

İşte karşınızda bu senenin modası Zara bomber ceketler

Bir Cevap Yazın