Koton 2016/2017 Sonbahar-Kış Erkek Giyim Koleksiyonu

koton-2017-erkek-kapitone-montKoton 2017 yeni sezon koleksiyonu ile şehirli erkeklerin giyim tarzlarına yeni dokunuşlar katıyor.Smart ve casual temalı parçalar ile bu sezonda da göz kamaştıran Koton,şehirli erkeklerin moda stillerini değiştiriyor.

koton-2017-erkek-haki-ceketİlhamını İngiliz kültüründen alan Smart Koleksiyonu,sofistike bir giyim tarzını yansıtıyor.Casual giyim koleksiyonu ise günlük giyime vurgu yapıyor.Koton 2016/2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonunda yumuşak tüvit kumaşlarıyla dikkat çekiyor.Vücudu sıkıca saran takımlar,beylerin tarzına yenilik katıyor.

koton-2017-sonbahar-kis-erkek-koleksiyonuBu sezon klasik gömlekler yerine yelek ve örme balıkçı yakalar ön plana çıkıyor.Koleksiyon derin maun,marin ve şarap kırmızısının kahverengiye çalan tonların yanı sıra dumanlı grilerle ve koyu orman yeşiliyle harmanlanmış renkler ile devam ediyor.

koton-2017-erkek-giyim-koleksiyonuKoton casual koleksiyonu,kapitone kumaşlardan oluşan parçalar ile dikkat çekiyor.Koleksiyondaki trikolar,fırçalanmış pamuk pantolonlar,teknik naylondan tasarlanan sportif ceket ve gömlekler erkeklerin moda anlayışını değiştiriyor.Bunların yanı sıra koleksiyonda yer alan uzun bomber ceket ve uzun tişörtler de oversize formlarıyla en yeni trendleri sunuyor.

koton-2017-erkek-palto-modelleriKoleksiyonun ana renklerini lacivert,haki,koyu kahve ve siyah gibi renkler oluşturuyor.Aynı zamanda bordo ve pas rengi de Koton tasarımlarında hayat buluyor.

Bir Cevap Yazın