Koton 2017 Yeni Sezon Jean Koleksiyonu

koton-2016-kadin-jean-pantolon-modelleriKoton Jeans’in 2016/2017 sonbahar-kış koleksiyonunda 70’li ve 90’lı yılların jean modası günümüze taşınıyor.Rahatlığın ve şıklığın ön planda olduğu jean koleksiyonunda feminen süslemeler ve yenilikçi kumaşlar yer alıyor.Ayrıca vintage ve maskülen parçalar da gözlerden kaçmıyor.

koton-jeans-erkek-koleksiyonuKoton Jeans kadın koleksiyonunda skinny jeanlerin yanı sıra mom,boyfriend,flare jeanler de yer alıyor.Yüksek belli jeanler bu sezon geri dönerken mom ve boyfriend jeanler yumuşak kumaşları sayesinde maskülen bir görünüme kavuşuyor.Koleksiyondaki jeanlerin paçaları ve dizleri kesik ve yamalı kumaşlar ile dikkat çekerken nakış ve baskı detayları da zenginlik katıyor.

koton-jeans-kadin-koleksiyonuKoleksiyonda dikkat çeken diğer bir ayrıntı da ultra esnek kumaşlar..Bu kumaş sayesinde kadınlar bir beden daha ince görünüyor,denimler yıkanırken deforme olmuyor.Siyah ve gri tonlarla ön plana çıkan jeanler aynı zamanda daha koyu indigo renklerle karşımıza çıkıyor.

koton-jeans-erkek-giyim-modelleriBu sezon Koton Jeans erkek koleksiyonunda slim fit modası devam ederken ekstra dar pantolonların boyu biraz daha kısalıyor.

Bir Cevap Yazın