Levi’s 2016 Yeni Sezon Good Life Koleksiyonu

levis-2016-yeni-sezon-koleksiyonuKlasik marka Levi’s,Kaliforniya’dan ilham alan Good Life temalı koleksiyonuyla karşımıza çıkıyor.Hem cool hem de fit bir tarz yakalamak isteyenler Levi’s 2016 yeni sezon koleksiyonuyla bunu başarabilirler.

Levi’s yeni sezon trendlerini yansıtan modelleriyle sezonun enerjisini ve modasını tasarımlarına taşıyor.Levi’s tasarım ekibi tarafından tekrar revize edilen 505C,düz kesim modeliyle kusursuz bir görünüm sunuyor.505C,zamansız modeliyle her vücut tipine uyum sağlıyor.Efsanevi jean,60’lı yıllardan bu yana müzik,sinema ve sanat dünyasının popüler ikonları olma özelliğini koruyor.

levis-505c-serisi-kot-pantolonFarklı bir stil arayan erkeklerin tercihi 511,bu sezon da erkek gardıroplarını süsleyecek.Dar paçalı,düşük belli slim fit 511,denim gömlekler ve hafif kumaşlar ile kombinlenebiliyor.

Lot 700 serisinden klasik skinny kesimi ile 711 Skinny,Levi’s kadınına çekici bir görünüm sunuyor.Denim gömlekler ve elbiselerle uyumlu olan 711,sezonun favorileri arasında yer alıyor.

levis-511-slim-fit-pantolonHer zaman klasikler arasına girmeyi başaran ikonik marka Levi’s,bu sezon da trend tasarımlarıyla iddialı bir giriş yaptı.Bu iddialı tasarımları siz de çok beğeneceksiniz.

levis-2016-kadin-jean-modelleri

Bir Cevap Yazın