LC Waikiki Etriel’le Kozmetik Sektörüne Giriş Yaptı

lcw-etriel-makyaj-urunleriModa perakende sektörünün liderlerinden LC Waikiki,moda alanındaki tecrübesini kozmetik sektörüne taşıdı.LCW,Etriel markası ile kadınların kozmetik ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

lc-waikiki-etriel-kozmetikKadınların kozmetik ürünlerine olan yoğun ilgisini göz ardı etmeyen LC Waikiki,bu doğrultuda kadınların kozmetik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bu sektöre de el attı.Etriel markasıyla kozmetik sektöründe ben de varım diyen LCW,klasik renklerin yanında trend renklerin de yer aldığı capcanlı bir koleksiyon ile geliyor.Genel olarak koyu tonların hakim olduğu yeni sezon makyaj trendlerinde öne çıkan bordo ve kırmızı tonların yanı sıra doğallıktan hoşlananlar için pastel tonlar da Etriel koleksiyonunda dikkat çekiyor.

lc-waikiki-makyaj-urunleriGün boyu bakımlı olmanızı sağlayan rujlar ve dudak kalemleri,özel fırçasıyla kirpiklere hacim katan rimeller,tırnaklarda çizgi oluşturmayan ojeler,ipeksi bir görünüm sunan pudra ve allıklar Etriel’in geniş ürün yelpazesinde yer alan başlıca ürünler arasında geliyor.

Kozmetik ürünlerinin yanı sıra dudak,göz,yüz ve tırnak bakım ürünleri de bulunan Etriel markasının ürünleri Türkiye genelinde 65 mağazada ve lcwaikiki.com‘da satışa sunuluyor.

Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun olarak üretilen kozmetik ürünleri,çeşitli testlerden geçerek tüketiciye ulaştırılıyor.

 

 

Bir Cevap Yazın