Etiket arşivi: Armani 2015 elbiseler

Emporio Armani 2015 Pre-Fall Koleksiyonu

Emporio Armani‘nin kadınının 2015 yılında kilit parçası kısa paçalı,bol pantolonlar…Koleksiyonda düz renk ve desenli bol pantolonlar,dar ve bol üstlerle kombinleniyor.Desenli pantolonlar bazı yerlerde yine desenli üstlerle mix and match trendine uygun olarak birleştiriliyor.

Emporio_Armani_2015_pre_fall_koleksiyonu

Midi etekler,koleksiyondaki diğer kilit parçalar…Evaze kesimli midi eteklerde kullanılan  büyük kemerlerle ince bele vurgu yapılıyor.

Emporio_Armani_2015_pre_fall_koleksiyonu_2

Koleksiyonun bana göre en vurucu parçaları ise hoş renklerdeki kabanlar ve bordo ile mavinin tatlı uyumuyla yaratılan kürk mont…Mini kokteyl kıyafetleri,modelleri,desenleri ve renkleriyle fark yaratıyor.

Emporio_Armani_2015_pre_fall_koleksiyonu_3

Koleksiyonda kullanılan lastik tabanlı ayakkabılar,kısa ve ince topuklu,ayrıca kalın ve yüksek topuklu ayakkabılar ise tasarımlarla tam bir uyum içindeler…Kısa botların da yer aldığı looklarda,omuz çantaları ve büyük ebatlı el çantaları özellikle şehirli çalışan kadının profiline uyuyor.

Emporio_Armani_2015_pre_fall_koleksiyonu_4

Emporio Armani 2015 Pre-Fall Koleksiyonunu detaylı bir şekilde galerimizden inceleyebilirsiniz.

Armani Prive Couture 2015 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Armani Prive Couture 2015 Sonbahar/Kış Koleksiyonunu kadının kırmızı ile buluşması olarak tanımlayabiliriz.Bu kez mavi ve gri yerine,bütün tasarımlara siyah,beyaz ve kırmızı hakim…

Armani Prive Couture 2015 sonbahar-kış koleksiyonu_1

Giorgio Armani‘nin son yıllarda sunduğu en iyi koleksiyonu olarak nitelendirebileceğimiz bu koleksiyonda,mini etek ve şortlarla yapılan kombinlerin yanında pantolon-ceket takımlarda oldukça fazla yer alıyor.Kaban formundaki elbiselerin ve kabanların harika desenlerle buluştuğu tasarımlarda,puantiye desenler de tülden yapılma kıyafetlerin en önemli detaylarıydı.

Armani Prive Couture 2015 sonbahar-kış koleksiyonu_2

Tüllerin,organzelerin ve naylonların kullanıldığı koleksiyonda,bilekte biten eldivenler,tül duvaklar ve şapka görünümlü saç aksesuarları koleksiyonun dikkat çeken parçaları arasında yer alıyor.Son can alıcı vuruşu ise çantalar ve ayakkabılar yapıyor.Farklı formlardaki clutchlar ve Mary Jane tarzı ayakkabılar kombinlerin tamamlayıcıları…

Armani Prive Couture 2015 sonbahar-kış koleksiyonu_3

Kırmızının sihirli atmosferinde 2015 Sonbahar/Kış Armani Prive Couture kataloğunu görmek için galerimizdeki fotoğraflara tıklamanız yeterli…