Etiket arşivi: Elçin sangu reklam

Elçin Sangu İle Boyner Özel Tanıtımı

Elçin Sangu-Boyner Koleksiyon TanıtımıMayıs ayına girdiğimiz şu günlerde markaların 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyon tanıtımları art arda tanıtılmaya başlandı.Bu markalardan birisi olan Boyner,yeni sezon koleksiyonunun tanıtımını Kiralık Aşk dizisinin güzel oyuncusu Elçin Sangu ile birlikte gerçekleştirdi.

Boyner 2016 İlkbahar-Yaz KoleksiyonuBoyner markasının yeni reklam yüzü olan Elçin Sangu,özel tanıtım davetinde yeni koleksiyondan giydiği kıyafetiyle herkesi büyüledi.Boyner lansmanında Ayşe Boyner seçkilerinden oluşan Boyner Fresh‘in en yeni ürünlerini ve sadece Boyner’de satılan dünyaca ünlü markalardan Dune London,Black Pepper,Hoc,Non,Penford markalarının yeni koleksiyonları da tanıtıldı.

Boyner payetli ceketBoyner‘in yeni sezon mottosu ”Nerden,nerden,nerden…”Bu mottoyla yeni sezon çalışmalarına hız veren marka,Elçin Sangu‘nun rol aldığı yeni reklam filmi için iddialı bir işe imza attı.120 kişilik film ekibinin çalıştığı,150’ye yakın figüranın rol aldığı reklam filmi çekimleri İstanbul’un popüler semtleri Galata,Karaköy ve Maçka’da gerçekleşti.

Vintage Rüzgarın Etkisi Boyner’de Devam Ediyor

Boyner‘in yeni sezon koleksiyonunda vintage etki,modern yorumlarla karşımıza çıkıyor.Boyner fresh‘in vintage desenlerle ve canlı renklerle tasarladığı şort,etek ve üst takımları bu sezonun en çarpıcı parçaları olacak.Limon Company‘nin bol kesim pantolonları da yine vintage havası estiriyor.

Şehirli Stil Zerafetle Buluşuyor

Londra’nın şehirli kadın imajını farklı çizgileriyle buluşturan Lipsy elbiseleri,gece gündüz ,her mekanda tarzını konuşturuyor.House Of Camillia‘nın sade şıklığı yansıtan pantolon,ceket ve bluz takımları ise ofis stilinize farklı bir hava getirecek.

En Yeni Trend:Bomber Ceketler

Sportif şıklığın en önemli parçalarından bomber ceketler,bu sezonun en trendi olacak.Black Pepper‘ın parlak bomber ceketleri,günlük stilinde fark yaratmak isteyenlerin favorisi olacak.