Etiket arşivi: koton lipstick 2016

Koton Beauty Makyaj Malzemeleriyle Sihirli Dokunuşlar

koton-beauty-kozmetik-koleksiyonuKoton Beauty,makyaj trendlerini yakından takip eden makyaj ürünleriyle güzelliğinize sihirli bir dokunuş katıyor.Maskaradan ruja,fardan terracota allığa kadar birbirinden özel makyaj ürünleri Ekim’den itibaren raflarda yerini alıyor.

Koton Beauty‘nin trend makyaj ürünleri,yenilenen formülü,çarpıcı ve moda renk paleti,rose gold ambalajlari ile kusursuz bir görünümü sağlıyor.

Günlük kullanıma uygun doğal bir makyaj,iş görüşmesi için dikkat çekici fakat abartısız bir dokunuş ya da bir gece davetinde harika görünmek isteyen herkes,Koton Beauty‘de ihtiyacı olan her ürünü buluyor.

koton-sedefli-terracotta-allikYenilenen Koton Beauty serisinde terracotta serisi,cilde ipeksi bir dokunuş katıyor.Özel ince sedeflerle geliştirilmiş formülü ile kuru kullanımda doğal ve pürüzsüz bir kullanım sunarken ıslak kullanımda da daha yoğun ve çarpıcı renkler ortaya koyuyor.

koton-oversize-hacim-siyah-mascaraKalın kıl fırçası ile kirpikleri tek tek ayıran ve kremsi,yumuşak formülü ile kalınlaştırarak yüksek hacim sağlayan Oversize Volume Mascara,tek katta kirpiklere güçlü hacim ve yoğun siyah rengi vererek bakışları ön plana çıkarıyor.

koton-sedefli-4-lu-goz-fariDoğal fakat çarpıcı bakışların sırrı 4’lü farlarda yatıyor.Topaklanma yapmadan tek katta yoğun renk veren ve gün boyunca tazeliğini koruyan farlar ise Koton Beauty‘nin en gözde ürünleri arasında yer alıyor.

koton-kas-fari-yesilDoğal ve çekici kaşlara sahip olmak için Koton Beauty kaş şekillendirme seti ile artık çok kolay..

koton-lipstickPratik makyaj yapma imkanı sunan ve doğal renkleriyle ön plana çokan Koton Lip&Cheek,normal mat ruj gibi dudaklara,krem allık gibi yanaklara uygulanabiliyor.Koton Beauty yenilenen stantlarında parfümden vücut bakımı ürünlerine rengarenk ojelerden maskara ve allıklara kadar 120 farklı ürünüyle hanımlara kozmetik dünyasının kapılarını aralıyor.