Etiket arşivi: moda

Chloe 2014-2015 Kış Lookbook

Chloe 2014-2015 kış lookbook6Chloe 2014-2015 kış ön koleksiyonunda asimetrik detayların yoğunlukta olduğu kaban ve elbiseler,farklı tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Chloe bu koleksiyonunda değişik çanta modellerine de yer vermiş.Tahta topuklu uzun çizmeler mini elbise ve şortlarla kombinlenmiş. Chloe‘nin bu koleksiyonunda ağırlıklı olarak  soft renkler kullanılmış.

Uzun Palto-Spor Ayakkabı Kombini

2014 kış giyim modası

Paltoyla spor ayakkabı birlikte giyilir mi diyenleri duyar gibi oluyorum.Öyle düşünmeyin..Bu senenin trendlerine siz de uyum sağlayın.

2014 yılına sayılı günler kalmışken,bu sene neler moda? Kışın neler giyilecek,hangi stiller ön planda olacak? Uzun paltolar ve spor ayakkabılar bu kış kadınları cezbedecek trendlerin başında geliyor.Bu ikili kombini ünlülerin üstünde görmeye başladık bile…

Sizin için en güzel kombinleri seçtim..Bakalım içlerinden hangi kombini beğeneceksiniz?

son moda trendi

uzun palto&spor ayakkabı trendi

uzun palto-spor ayakkabı kombini

Grunge Stili Geri Döndü

Alt Kültür Modası Artık Podyumlarda…

Bir zamanlar alt kültürün en havalı akımlarından olan grunge,artık günümüzün yüksek modasına hitap ediyor.Sonbahar-kış defilelerindeki grunge stiller içimizdeki asi ruhu ortaya çıkarıyor .Grunge stilin olmazsa olmazı pek çok unsur tüyler ile birleştirilerek daha kadınsı bir hale büründüler. Saint Laurent,defilesinde şık gece kıyafetlerinin üzerine büyük hırkalar giydirdi.Modellerin ayaklarında ise kocaman,kaba botlar vardı.

Yeni dönem grunge bize lüks kumaşlar,ekoseler,seksi deriler hatta asi çiçekler sunuyor.Bu trendi günlük stilinize uyarlamak isterseniz gardırobunuza mutlaka şu parçaları eklemelisiniz:Ekoseli bir gömlek(belinize bağlayın),leopar bir kürk (Nirvana tişörtü ve yırtık bir jean ile giyin),salaş bir depresyon hırkası(kombinezon ya da dantel elbise üzerine),üstte duran büyük kabanlar,501 yırtık jean,bere ve atkı (şık bir elbise ile kombinleyin),çiçek desenleri ile ekoseyi karıştırmayı da unutmayın.