Etiket arşivi: ngstyle iş kadını kıyafetleri

NGSTYLE 2016/17 Sonbahar-Kış Giyim Koleksiyonu

ngstyle-2016-2017-fall-winter-collectionÖzgün tasarımlarıyla fark yaratan NGSTYLE,2016/2017 Sonbahar-Kış sezonuna,dikkat çekici parçalardan oluşan ”Düş Bahçesi Koleksiyonu” ile giriyor.Bu koleksiyon yazın yüksek enerjisini kış aylarına taşıyacak.

ngstyle-2016-2017-sonbahar-kis-koleksiyonuHayatın her anına şıklık getirecek ”Düş Bahçesi Koleksiyonu”romantizm,asalet,zerafet ve asilik gibi farklı mesajlar veriyor.İş toplantılarından özel davetlere,günlük yaşamın koşuşturmasına kadar,kadının her anına eşlik edecek tasarımlarıyla dikkat çeken koleksiyon,kadınlara şıklık ve konforu bir arada sunuyor.

ngstyle-2017-kadin-elbise-modelleriRomantik Şehirli,Gizemli Geceler,Rahatlığın Asaleti ve Başkaldıran Şıklık serilerinden oluşan koleksiyon,her zevke uygun tasarımlar sunuyor.Asaletin vazgeçilmez rengi siyah,haki ve pembe tonlarının yer aldığı Romantik şehirli serisinde danteller,işlemeler,büzgülü kollar,metal kullanımı dikkat çekiyor.

ngstyle-2017-sonbahar-kis-koleksiyonuŞehirli kadının cazibesini ortaya çıkaran Gizemli gecelerde ise sezonun popüler renkleri mor ve fuşya ön plana çıkıyor.Gecenin gizemini yansıtan mor,violet ve morcivertle birleşerek dikkat çekici bir tarz oluşturuyor.

ngstyle-2017-is-kadini-kiyafetleriSıradan olmaktan uzak fakat rahatlıktan ödün vermeyenler için Rahatlığın Asaleti serisi ile şıklığınız günlük yaşama taşınacak.Denim pantolonlar,kısa montlar,kimono hırkalar,keçe kaban ve blazerların yer aldığı seride,camel ve mavi kırık beyazla birleşirken gri ve siyahla modern bir hal alıyor.

ngstyle-2017-dusler-bahcesi-koleksiyonuEn son seri olan Başkaldıran Şıklık‘ta ise gotik gül nakışlar,siyah mat payetler ve rock öğeler bir araya gelerek farklı bir stil oluşturuyor.

ngstyle-2017-bayan-palto-modelleri

ngstyle-2017-elbise-etek-modelleri