Etiket arşivi: ünlülerin saç modelleri

Yılbaşı Gecesi İçin Harika Saç Modelleri

2015-kırmızı halı saç modelleriBu yılbaşı,eğlenmek için dışarı çıkacak bayanlar için birbirinden güzel saç modelleri hazırladık.Uzun ve orta boydaki saçlara sahip olan hanımlar için çok fazla uğraş gerektirmeyen,kolay yapılabilecek saç modelleri yılbaşı geceleri gibi özel günleriniz için kurtarıcı olacaktır.

2015 yılbaşı örgülü saç modelleriŞimdi ünlülerden esinlenilmiş saç modellerini görelim.Bu modellerden beğendiğinizi yılbaşı gecesi için kullanabilirsiniz.

Blake Lively dalgalı saç modeliBlake Lively Saç Modeli

70’li yıllardan esinlenen bu saç modeli, iri doğal dalgalar ve toplanmış perçemlerden oluşuyor.Fazla bir çaba gerektirmediği gibi doğal güzelliğinizi de ortaya koyan Blake Lively tarzı saç modeli,her renk saçlar için uygun…Bu saç modelini özellikle omzu açıl elbiselerle ve yakasında işleme olmayan bluzlarla kullanabilirsiniz.

Rosie Huntington Whiteley-doğal dalgalı saçlarRosie Huntington Whiteley Saç Modeli

Omuz boyundaki dalgalı saç modeli,bu senenin en popüler modellerinden biri..Eğer saçlarınız omuz boyundaysa dağınık gelişigüzel dalgalarla hem doğal hem de çekici bir görünüme sahip olabilirsiniz.Her türlü kıyafetinize de giden doğal dalgaları iddialı bir makyajla kullanabileceğiniz gibi doğal bir görünüm de tercih edebilirsiniz.

Kendall-Jenner-doğal topuz saç modeliKendall Jenner Doğal Topuz

Kırmızı halıda sıkça rastladığımız yukarda toplanan  doğal topuzu,hem yapması kolay hem de oldukça doğal ve çekici…Bu modeli neredeyse her kıyafetle kullanabilirsiniz.

Jessica Alba iri bukleli saç modeliJessica Alba İri Bukle Saç Modeli

Hem zarif hem feminen hem de iddialı bir saç modeli istiyorsanız yandan ayrılmış iri bukleler tam size göre..Hem sade bir kıyafetle hem de iddialı bir elbiseyle kullanabileceğiniz bu modeli kırmızı halıda,Megan Fox,Cara Delevingne gibi ünlü isimlerde de görüyoruz.

beyonce-at-kuyrugu-sac-modelleriBeyonce Ensede At kuyruğu Modeli

Oldukça sade ve uygulaması basit olan bu saç modeli,kırmızı halı favorilerinden..Gösterişli bir kıyafeti dengelemek içib bu saç modelini ortadan yada yandan ayırarak uygulayabilirsiniz.

trend-alarmi-2015-2016-sac-yarim-topuz Yarım Topuz Saç Modeli

2015/2016 saç trendlerinden olan yarım topuzları,Sienna Miller,Jennifer Lopez,Asley Olsen gibi ünlüler de kullanıyor.Günlük hayatta olduğu gbi kırmızı halıda da sıkça tercih edilen bu saç modelini yılbaşı gecesi de kulllanabilirsiniz.

İlham Alabileceğiniz Yılbaşı Gecesi Saç Modelleri