Etiket arşivi: Victoria Beckham 2016

Victoria Beckham 2016/2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

victoria-beckham-2016-sonbahar-kis-koleksiyonu-Ünlü şarkıcı ve tasarımcı Victoria Beckham,kendi adını taşıyan markasının 2016/2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde New York’ta düzenlediği bir defileyle moda takipçilerinin beğenisine sundu.

victoria-beckham-2016-sonbahar-kis-koleksiyonu-2Koleksiyonda ilk olarak farklı tarzdaki etekler,çizgili takımlar,saçaklar,iri düğmeler,yüksek belli pantolonlar,dama desenler,askılı ve straplez üstler dikkat çekiyor.Anlaşılan çizgili parçalar ve yüksek belli pantolonlar bu sezon olduğu gibi önümüzdeki sezon da etkisini sürdürecek.Omuzları açıkta bırakan straplez üstler ve elbiselerse sonbahar-kış sezonu için pek uygun mu açıkçası bilmiyorum.

victoria-beckham-2016-sonbahar-kis-koleksiyonu-3İri düğme detayları olan oversize uzun paltolar ise koleksiyonun dikkat çeken diğer parçaları arasında yer alıyor.Bu paltolar,maalesef minyon yapıdaki bayanlar için pek uygun değil,daha çok uzun boylu ve kalıplı hanımlar için daha uygun..

victoria-beckham-2016-sonbahar-kis-koleksiyonu-4Victoria Beckham sezon trendlerinden çizgi detaylarını neredeyse tüm kıyafetlerde kullanmış.Etekler,trikolar,ceketler,elbiseler.bluzlar ve paltolarda çizgili desenleri başarılı bir şekilde uygulamış.Anlaşılan ünlü tasarımcı çizgililerden vazgeçemiyor.

 

Victoria Beckham 2016 Resort Koleksiyonu

victoria-beckham-2016-kırmızı asimetrik elbise

Ünlü İngiliz moda ikonu ve tasarımcı Victoria Beckham,2016 Resort Koleksiyonunu paylaştığı lookbook fotoğraflarıyla görücüye çıkardı.

victoria-beckham-2016-resort-beyaz pileli elbise

Koleksiyonda şık saçaklar,asimetrik detaylar,iri düğmeler,monokrom tek renk parçalar,boyfriend jeanler göze çarpıyor.Renk olarak klasik siyah ve beyazın yanında kırmızı,karamel,ekru kullanılmış.

victoria-beckham-2016-resort-koleksiyonu

Koleksiyondaki parçalara daha yakından bakmak için fotoğraflara tıklayabilirsiniz.