Etiket arşivi: yılbaşı hediye önerileri

LC Waikiki’den En Güzel Yeni Yıl Hediyeleri

LC Waikiki yılbaşı hediyelik kazak modelleriLC Waikiki,yeni yıl yaklaşırken hem kendinize hem de sevdiklerinize alabileceğiniz birbirinden şık kıyafetlerin yanı sıra LCW Home ürünlerinden seçeceğiniz farklı hediye önerileri de sunuyor.Bebekten yetişkine kıyafetten ev tekstiline varıncaya kadar çok çeşitli hediye seçenekleri LC Waikiki’de sizleri bekliyor.

Bu Yılbaşı Bütün Aile LC Waikiki’den Giyinecek!

LC Waikiki bordo kadife abiye elbiseYeni yıl gecesinde kadınlar pırıltılı kırmızı ve siyah renklerin ağırlıkta olduğu şık bluzlar,simli elbiselerle göz kamaştıracak.Pırıltılı kıyafetlerin ön planda olduğu koleksiyonda kadife bodyler ve etekler de kadınların gardıroplarına eklemek isteyecekleri parçalar arasına girecek.

LC Waikiki kar tanesi baskılı erkek kazakErkekler ise koleksiyonda yer alan kalın ve desenli kazaklar,renkli chino ve denim pantolonlar ile gecenin şık beyleri olacak.

LC Waikiki geyik baskılı kırmızı kazakTüylü kazaklar genç kızların favorisi olurken bebek ve çocuk tasarımlarında geyik,kar tanesi,kardan adam baskılı sweatshirtler öne çıkıyor.Yeni yılda kız bebek tasarımlarında simli elbiseler,fırfırlı detaylar,tüylü ve desenli kazaklar yer alırken erkek bebeklerde şık gömlek ve pantolonlar dikkat çekiyor.

LC Waikiki çocuklar için yılbaşı hediyeleri

LCW Home İle Evleriniz Işıldayacak!

LCW Home patchwork desenli nevresim takımıLC Waikiki,her tarz ve bütçeye hitap eden,farklı konseptleri bulunan LCW Home ile yeni yılda evlerinize ışıltı getiriyor.

LCW Home hediyelik battaniye-nevresim takımlarıFarklı temalardan oluşan koleksiyonuyla tüm ailenin ihtiyaçlarını karşılayan LCW Home,hem yetişkin hem de çocuklar için sunduğu hediye seçeneklerinde,kar tanesi ve geyik basklı battaniyeler,nevresim takımları,kırlent,havlu modelleri ile sevdiklerinizin evine renk getirecek.

LC Waikiki’nin kadın,erkek,genç ve çocuklar için hazırladığı yılbaşı özel koleksiyonunda yer alan diğer parçaları lcwaikiki.com.tr‘de bulabilirsiniz.